کتاب معرفی کتاب


کتاب گویای وقتی مهتاب گم شد گویندگی مهرداد عشقیان

گوینده : مهرداد عشقیان - - - مدت زمان : 963 دقیقه و 35 ثانیه

نوبت چاپ: اول

قیمت: 200,000 ریال

شمارگان: 1000

کتاب وقتی مهتاب گم شد خاطرات شهید علی خوش لفظ است که با مصاحبه و تدوین حمید حسام به رشته تحریر در آمده است و با گویندگی مهرداد عشقیان در قالب CD و به مدت زمان 963 دقیقه شنیدنی شده است.
کتاب وقتی مهتاب گم شد پیش از آنکه خاطرات علی خوش لفظ باشد یک کتاب تاریخی است که وقایعی سرنوشت ساز و تاثیر گذار در تاریخ جنگ را نقل میکند

تفریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «وقتی مهتاب گم شد»

متن تقریظ رهبر انقلاب بر این کتاب‌ـ که روایتی عاطفی از خاطرات جانباز سرافراز آقای علی خوش‌لفظ، هم‌رزم حاج احمد متوسلیان، به قلم آقای حمید حسام است‌ـ بدین شرح است:
بسم ‌الله‌ الرحمن ‌الرحیم
بچه‌های همدان؛ بچه‌های صفا و عشق و اخلاص؛ مردان بزرگ و بی‌ادعا؛ یاران حسین (علیه‌السلام)؛ یاوران دین خدا و آن‌گاه مادران؛ مردآفرینان شجاع و صبور و آن‌گاه فضای معنویت و معرفت؛ دل‌های روشن، همت‌ها و عزم‌های راسخ؛ بصیرت‌ها و دیدهای ماورائی. این‌ها و بسی جویبارهای شیرین و خوشگوار دیگر از سرچشمة‌ این روایت صادقانه و نگارش استادانه، کام دل مشتاق را غرق لذت می‌کند و آتش شوق را در آن سرکش‌تر می‌سازد.
راوی، خود شهیدی زنده است. تنِ به‌شدت آزردة او نتوانسته از سرزندگی و بیداری دل او بکاهد و الحمدلله ربّ العالمین نویسنده نیز خود از خیل همین دلدادگان و تجربه‌دیدگان است. بر او و بر همة آنان گوارا باد فیض رضای الهی؛ ان‌شاء‌الله. دربارة‌ نگارش این کتاب، آنچه نوشتم کم است؛ لطف این نگارش بیش از این‌هاست. مقدمة کتاب یک غزل به تمام معنی است.

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2735بستن