کتاب معرفی کتاب


کتاب گویای گلستان یازدهم

گوینده : سعیده فرضی - - - مدت زمان :508 دقیقه و 50 ثانیه

نوبت چاپ: اول

قیمت: 200,000 ریال

شمارگان: 1000

 کتاب گویا گلستان یازدهم خاطرات زهرا پناهی روا (همسر سردار شهید علی چیت سازیان) به نویسندگی بهناز ضرابی زاده و با گویندگی سعیده فرضی از گویندگان رادیو نمایش در 508 دقیقه تهیه شده است .

گلستان یازدهم در عین صداقت و با زبانی شیوا به بیان زندگی یک سال و چندماهه سردار شهید علی چیت سازیان و زهرا پناهی روا می پردازد.

از کتاب :

برگشتم توی اتاق نشستم بالای سرش.چراغ خاموش بود و اتاق تاریک.همین که می دانستم توی آن اتاق است و دارد نفس می کشد برایم کافی بود .آرام شدم.دلم می خواست در آن حالت زمان متوقف بماند و هرگز جلو نرود.هرگز...

اما عقربه های ساعت با من سر لج داشتند از همیشه تندتر می چرخیدند ، می چرخیدند و می چرخیدند ، ساعت شد دو وربع .دست روی شانه هایش گذاشتم و آرام شانه اش را تکان دادم و گفتم :((علی ، علی آقا جان بیدار شو ))


متن تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «گلستان یازدهم»


متن تقریظ رهبر انقلاب بر این کتاب‌ـ که خاطرات خانم پناهی‌روا از همسر شهیدش (سردار علی چیت‌سازیان) به قلم خانم ضرابی‌زاده است‌ـ بدین شرح است:
بسم‌ الله ‌الرحمن‌ الرحیم
این روایتی شورانگیز است از زندگی سراسر جهاد و اخلاصِ مردی که در عنفوان جوانی به مقام مردان الهی بزرگ نائل آمد و هم در زمین و هم در ملأ اعلی به عزّت رسید. هنیئاً له.
راوی‌ـ شریک زندگی کوتاه اوـ نیز صدق و صفا و اخلاص را در روایت معصومانة خود به‌روشنی نشان داده است.
در این میان، قلم هنرمند و نگارش آکنده از ذوق و لطف نویسنده است که به این‌همه جان داده است. آفرین بر هر دو بانو؛ راوی و نویسندة کتاب.

 

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2728بستن