کتاب معرفی کتاب

امام می آمد (داستان های انقلاب 7)

تاریخ نشر: اردیبهشت 1396

تعداد صفحات: 80

قطع: رقعی

شابک: 978-600-03-0402-7

نوبت چاپ: اول

قیمت: 50,000 ریال

شمارگان: 2500

مجموعه «داستان انقلاب» به کوشش محمدرضا سرشار(رهگذر) برای گروه سنی نوجوانان روانه بازار کتاب شد. موضوع داستان های این مجموعه که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده، در حوزه انقلاب اسلامی است. نویسنده کوشیده تا با در نظر گرفتن مخاطب امروز و مقتضیات روز، داستان هایی را با حال و هوای انقلاب 57 برای نوجوان امروز روایت کند.

رهگذر که نامش با قصه های ظهر جمعه گره خورده، این بار گزیده ای از بهترین داستان های نویسندگان مختلف را در این مجموعه گردآوری کرده است. «نوشته روی دیوار»، «همه گفتند مرگ بر شاه»، «امام می آمد»، «به دنبال پدر» و «پای تخته سیاه» عناوین این مجموعه اند.

در این اثر داستان هایی از داود غفارزادگان، مجید درخشانی، محمدرضا سرشار، مریم جمشیدی، ابراهیم حسن بیگی، محمدرضا بایرامی، مصطفی خرامان، خسرو آقایاری، بهمن پگاه راد و... گردآوری و عرضه شده است.


آن که تیر خورده بود، حالا کنار دیوار و روی موزاییک های کف حیاط دراز کشیده است. پلک های بسته اش می لرزد و لب هایش را از شدت درد روی هم فشار می دهد. مامان راست می گفت. هم سن و سال دایی رضاست. دایی رضا را ماه قبل، ساواکی ها گرفتند؛ و معلوم نشد کجا بردند.

 

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2574


بستن