کتاب معرفی کتاب


کتاب گویای مجموعه قصه نمایش کودکان

گوینده: مجموعه گویندگان کتاب گویای مجموعه قصه نمایش کودکان شامل هفت داستان صوتی به نام های : (جنگ جویان کوچک - چشمه ی ماه -قار و قار و قار کلاغ و مار -شیر شاه و خرگوش شجاع - لاک پشت پرنده -قلب قلب آب ماهی و قلاب - بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ ) که از داستان های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه گرفته شده اند.

نوبت چاپ: اول

قیمت: 200,000 ریال

شمارگان: 1000

کتاب گویای مجموعه قصه نمایش کودکان که در قالب های (فلش - سی دی و فایل صوتی قابل خریداری و دانلود ) توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است شامل هفت داستان صوتی به گویندگی گویندگان مطرح رادیو نمایش همچون : "  نسرین کوچک خوانی , مسعود نور پیشه , مرتضی صحرانورد , ساسان وطن پور "  است.

قلب قلب آب ماهی و قلاب   :داستان این قصه نمایش شعرگونه راجع به سه دوست است یکی از این دوستها یک ماهی باهوش دیگری ماهی عاقل و سومی ماهی ساده و بازیگوش است.

لاک پشت پرنده : داستان این کتاب داستان دوستی لاک پشت و دو مرغابی است که در برکه ای زندگی میکنند و با خشک شدن برکه قصد مهاجرت و رفتن از برکه را میگیرند.

شیرشاه و خرگوش شجاع : قصه نمایش شیرشاه و خرگوش شجاع به کودکان می آموزد که قوی بودن فقط در زور بازو نیست و هرکسی قدرت تفکر بیشتری داشته باشد قوی تر است .این نمایشنامه شعرگونه برای نمایش و اجرا بسیار آسان است و نیازی به امکانات خاصی ندارد.

قار و قار و قار کلاغ و مار   : داستان انتقام کلاغ از ماری به نام هیس هیس است که هر روز تخم ها و جوجه هایش را می خورد.

چشمه ی ماه :چشمه ی ماه یک نمایشنامه شعر گونه برای کودکان با موضوع وطن دوستی و دفاع از سرزمین است که موضوع داستان برگرفته از کتاب (جوامع الحکایات است )

جنگ جویان کوچک  : داستان جنگ جویان کوچک که یک نمایشنامه شعر گونه برای کودکان است قصد دارد عدالت و رعایت حقوق دیگران را به کودکان بیاموزد و به کودکان یاد دهد که کسانی که جسه بزرگتری دارند نباید به دیگران که جثه نحیف تری دارند زور بگویند و آنها که جثه کوچکتری دارند میتوانند با همفکری هم  مشکلاتشان را حل کنند.

بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ : این داستان یک نمایشنامه کودکانه به زبان شعر است که دوستی و خوبی را به کودکان می آموزد.

مجموعه قصه نمایش کودکان

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2560بستن