کتاب معرفی کتاب


گفت و گو باسایه،یا،بوف کورچگونه ساخته و پرداخته شد؟

این کتاب حاصل تحقیق مفصل و هفت ساله استاد حبیب احمدزاده درباره چگونگی نگارش بوف کور توسط صادق هدایت است. آنچه دکتر حبیب احمدزاده در مورد صادق هدایت و به ویژه بوف کور پژوهش کرده اند ، پیش از ایشان در تحقیقات قبلی بوف کور هرگز وجود نداشته است. این کتاب حل المسائلی قاطع بر بوف کور ، پس از قریب به بیش از ۶۰سال ابهامات جاری به جامانده ، پس از مرگ این نویسنده می باشد . این کتاب به همراه دی وی دی فیلم ( گفتگو با سایه) اثرخسرو سینایی و نیز با قابلیت نرم افزارواقعیت افزوده، منتشر شده است.

تاریخ نشر: خرداد 1395

تعداد صفحات: 150

قطع: رقعی

شابک: 978-600-0-0305-1

نوبت چاپ: اول

قیمت: 230,000 ریال

شمارگان: 2500

ویژگی های کتاب بوف کور :

کتاب بوف کور دارای ویژگی واقعیت افزوده است ، در گوشه های کتاب صفحاتی که دارای واقعیت افزوده هستند با علامت مشخص شده اند:

برای استفاده از این امکان می بایست :

اینترنت خود را روشن کنید ، 
نرم افزار واقعیت افزوده را از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

لینک دریافت نرم افزار واقعیت افزوده اندروید

 

لینک دریافت نرم افزار واقعیت افزوده iOS

بعد از نصب برنامه با ورود به برنامه  ،  دوربین خود را بر روی تصویر قرار دهید، اندکی صبر نمایید تا ویدیو بارگزاری گردد. جهت مشاهده تمام صفحه ی ویدیو بر روی آن دبل کلیک نمایید (پس از دبل کلیک نمودن و آمدن صفحه ی سیاه و یا علامت انتظار، اندکی صبر نمایید تا ویدئو بارگزاری شود)

تذکر : مدت زمان بارگزاری و نمایش ویدیو به سرعت اینترنت شما بستگی دارد .  جهت رفاه شما در اپلیکیشن از تکنولوژی استریم آن لاین استفاده شده است.

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2398بستن